Xarena Slatina

Xarena nabízí 6 kurtů na badminton v nové, moderní, klimatizované hale s velmi kvalitní odpruženou podlahou s protiskluzovým povrchem francouzské výroby Tarket. Hala má dostatečnou výšku stropů - 9,5 metru. Nabízíme sportovní osvětlení podél kurtů pro minimalizaci oslěnění hráčů. Dále také kontrastní modré stěny, které zaručují výbornou viditelnost badmintonových míčků. Součástí Xareny je herna na stolní tenis s 5 závodními stoly s nejvyšší kvalitou. Hala s 6 kurty splňuje všechny parametry CBAS, BE a BWF pro pořádání republikových, evropských i světových turnajů.

Xarena nabízí ideální prostory pro pořádání soukromých oslav, firemních večírků i turnajů pro amaterské hráče, hobby hráče a případné turnaje pro firmy a jejich zaměstnance, kde uplatníte team building.

 

Dále nabízíme možnost pronájmů dvou sálů na jogu, hot-jogu, pilates, semináře, školení atd...

 

Součástí Xarény je také zdravotnické zřízení - Sportovní fyzioterapie Brno, které se zaměřuje na poskytování zdravotní péče pro sportující děti a mládež, amatérské, vrcholové i profesionální sportovce. Zabýváme se diagnostikou, terapií a prevencí funkčních poruch pohybového systému. Odstraňujeme bolesti a potíže bez léků a operačních zákroků. Naše péče zahrnuje různé metody, techniky a koncepty, které jsou empiricky ověřené. 

 

Vyplétací servis zajišťujeme na kvalitním, elektrickém, digitálním stroji Yonex ES-5-Pro. Vyplétáme tenisové, badmintonové a squashové rakety. Ceník pro vyplétání je k dispozici ve vyplétacím centru. Vyplétání zajišťuje pan Milan Glozar, který má dlouholetou praxi s vyplétáním a vyplétá rakety mnoha reprezentantům ČR.

 

Bar + občerstvení

V baru Xareny si můžete dopřát chlazené nápoje, točené pivo, točenou kofolu, skvělou italskou kávu. Zázemí baru poskytuje příjemné posezení s výhledem na kurty.

 

Wi-Fi

V našem areálu se můžete zdarma připojit k internetu. Odpočinkové prostory dávají možnost i pro obchodní jednání po sportu u skvělé kávy a rychlým připojením.

 

Sport Shop

V přízemí Xareny je k dispozici spezializovaná prodejna Li-ning.cz. a Sportprotebe, která uspokojí všechny náročné zákazníky se zájmem o badminton, tenis, squash, běžecké věci, jogu, výživové doplňky.