AKTIVITY V XARENĚ

• Badminton

Badminton je jeden z nejrychlejších raketových sportů. Hráči musí mít skvělý postřeh a výbornou kondici. Nejvíce naměřená rychlost míče na turnajích Super Series přesahovala 320 km/h. Hráči v průběhu jediného utkání naběhají 10 kilometrů za hodinu. Tento sport v současné době zažívá velký BOOM, přibývá specializovaných hal na badminton. Cílem haly Xarena je nabídnout všem amaterským a profesionálním hráčům co nejlepší podmínky pro provozování tohoto krásného olympijského sportu.

 

K pronájmu nabízíme 6 kurtů na badminton v moderní klimatizované hale s velmi kvalitní pružnou podlahou a protiskluzovým francouzským povrchem Tarket. Hala má výšku stropu 9,5 metru, sportovní osvětlení podél kurtu pro minimalizaci oslnění hráče a kontrastní stěny pro výbornou viditelnost míče. Kromě pronájmu kurtu nabízíme i možnost zapůjčení si raket na hru, možnost zapůjčení testovacích raket, které si následně můžete zakoupit ve specializovaném obchodu Sportprotebe a Li-ningcz.

 

Rezervaci kurtu si můžete zadat ZDE.

 

• Jóga - Jaroslava Fraňková

"Jóga není jen výborné zdravotní cvičení, ale především krásný životní styl. Pomohla mi projít náročnými životními situacemi a každý den mi ukazuje, jak život nejen žít, ale hlavně naplno prožít. Představuje pro mě skvělou inspiraci při mé každodenní práci. Při správném provádění jógových ásan provázaných dechem dochází k uvolnění těla i mysli," popisuje cvičitelka jógy v Xareně Jaroslava Fraňková.

 

A kdy můžete zavítat na její lekce? Každou středu 17:30 - 18:30 (vyniasa jóga flow) a 19:00 - 20:00 (fyziojóga) a také v neděli 19:00 - 20:00 (nedělní kurzy jógy).

 

Bližší informace a aktuální rozvrh lekcí najdete ZDE.

 

• Fyzioterapie FyzioArt

Fyzioterapie je obor zaměřený na prevencidiagnostiku a terapii poruch funkce pohybového aparátu. Ordinace FyzioArt, kterou vlastní účastník zimních olympijských her, bobista David Egydy, nabízí moderní, flexibilní fyzioterapii s nastavením vhodného program přesně na míru.

Základem je maximální péči o klienta a možnost do detailu rozklíčovat příčinu obtíží místo řešení následků. Nabízí také terapii na bázi bio-psycho-sociální.

 

Víc informací najdete ZDE.

 

• Stolní tenis

Rezervace pronájmu stolů můžete zadat ZDE.