VÍKENDOVÝ KEMP S KATE A MILANEM: TRÉNUJTE POD VEDENÍM OLYMPIONIČKY A ČESKÉ JEDNIČKY

 

Toužíte se posunout v badmintonu o úroveň výš a konečně to nandat soupeřům, kteří vás dosud poráželi? Nebo se třeba jen chcete badmintonově zlepšit a při pinkání se šéfem nebo kamarády mít konečně navrch? Ať už tak nebo tak (nebo třeba máte ještě úplně jinou motivaci), každopádně právě pro vás je určený víkendový badmintonový kemp v Xareně, na nějž právě nyní otevíráme registrace. Neváhejte, přihlaste se a zažijte dny (4. až 6. září 2020) naplněné vaším milovaným sportem. Výkonnostní posun minimálně o úroveň výš zaručen ;-)

 

A proč jsme si tak jistí? Pod svou taktovku si vás vezmou dva velezkušení badmintonisté – účastnice olympijských her Kate Foo Kune z Mauriciusu a dlouholetý reprezentant a stále nejvýše postavený český hráč světového žebříčku Milan Ludík. K ruce budou mít ještě další dva zkušené trenéry, což dohromady vytvoří kvartet, který ve vás probudí vaše nejlepší badmintonové já. „Kemp je určený jak pro začátečníky, tak pro pokročilé i závodní hráče, kteří se chtějí zdokonalovat pod vedením úspěšných hráčů a trenérů. Tréninky budou zaměřené na správnou techniku úderů i pohyb na kurtu. Výhodou je, že se na kempu můžete maximálně a naplno věnovat našemu oblíbenému sportu a zažít si co možná nejvíc nových hermích prvků do tréninku i hry,“ popisuje zaměření a náplň šéf badmintonové haly Xarena a dlouholetý zkušený trenér a manažer Ladislav Vorel.

 

Neváhejte, přihlaste se a zažijte od pátečního podvečera až do nedělního odpoledne dny naplněné pohybem, zábavou, dobrým pocitem…..a především a hlavně BADMINTONEM!

 

Těšíme se na vás!

tým Xareny ;-)

 

Víc informací najdete v přiloženém letáku (pro zvětšení klikněte na obrázek):