Léto je definitivně tady. Xarena proto zavádí letní otevírací dobu

Období chladnějších teplot, zdá se, už definitivně odeznělo. Letošní pomalejší nástup teplého počasí je definitivně za námi, do Brna přišlo opravdové léto. S tím souvisí i změna otevírací doby vaší oblíbené badmintonové haly Xarena.

Čím dál víc z vás, sportovců, nyní vyráží za pohybem do přírody, sedlají svá kola nebo si užívá třeba koupání. Teploty k tomu přímo vybízí. Vzhledem k přirozeně menší návštěvnosti badmintonových kurtů proto od 1. června zavádíme v Xareně letní režim. Co to znamená?

 

Všechny soboty budeme mít zavřeno, v neděli bude fungovat hala v omezeném provozu dopoledne a ve večerních hodinách. Od 1. do 14. července budeme mít kvůli dovolené zavřeno úplně, zpět k letnímu režimu se vrátíme opět 15. července. Přesné otevírací časy a obsazenost kurtů můžete sledovat v online rezervacích.

 

Děkujeme vám všem, kteří ať už pravidelně, nebo třeba jen nárazově, navštěvujete naši Xarenu. Vážíme si vaší důvěry. Věříme, že jsme ji nezklamali, a doufáme, že se k nám s radostí budete i nadále vracet. Klidně i v létě, když si budete chtít v našich klimatizovaných prostorech aspoň na chvíli pinknout a odpočinout si od venkovních tropických teplot. Vždyť badminton je tak krásný sport...

 

Přejeme vám příjemné prožití letních dovolených. Načerpejte novou sílu a energii, které se vám bude na badmintonových kurtech hodit :-)

 

CO SE ZMĚNÍ:

od 1.6. zavádíme letní režim spojený se změnou otevírací doby Xareny

• soboty - ZAVŘENO

• neděle - omezený provoz, otevřeno jen v dopoledních a večerních hodinách

1.-14.7. - ZAVŘENO z důvodu dovolené

od 15.7. - návrat letnímu režimu otevírací doby (soboty zavřeno, neděle omezený provoz)

 

tým Xareny