Vstupenky na badmintonový svátek jsou v prodeji na recepci Xareny

Zajímá vás, jak hrají profesionálové? Chcete se podívat na badmintonové souboje víc než tří stovek hráčů a hráček ze všech kontinentů světa včetně domácí špičky? Nebo se přiučit nějaké finesy, kterými pak vytřete zrak vašemu soupeři? :-)

 

Máte příležitost!

 

Koncem září se v Brně uskuteční nejkvalitněji obsazený badmintonový turnaj v České republice. Vstupenky na Li-Ning mezinárodní mistrovství České republiky můžete zakoupit i na recepci Xareny. Cena jednodenní vstupenky je 100 Kč, vstupenka na celý turnaj, tj. čtyřdenní, je jen 200 Kč.

 

A na co se můžete těšit?

 

- O co jde: nejprestižnější domácí turnaj s účastí víc než tří stovek hráčů a hráček ze 45 zemí světa ze všech světadílů kromě Antarktidy

- Kdy: 27. 30. září 2018

- Kde: Brno, sportovní hala ve Vodově ulici

- Kategorie: challenger (ocenění účastníci si mezi sebe rozdělí dohromady přibližně půl milionu korun)

- Hvězda turnaje: Brazilec Ygor Coelho, který skončil na posledním mistrovství světa na deváté pozici, nebude chybět ani aktuální česká badmintonová jednička Milan Ludík z SK Brno-Slatina.

 

Věříme v hojnou účast diváků, kteří udělají perfektní atmosféru, jako o ní psal Brněnský deník Rovnost ve svém článku (na snímku vlevo). V online verzi si ho můžete přečíst ZDE.

 

Tým Xareny