Třicítku dramatických zápasů nabídl turnaj jihomoravských badmintonových nadějí, který se uskutečnil v sobotu 2. června v brněnské Xareně. Jak souboje dopadly?

 

DVOUHRA CHLAPCŮ

Svoje předpoklady proměnil v triumf první nasazený Martin Dostál, který prošel turnajem bez ztráty setu. Nejvíc se zapotil v semifinále s Jakubem Reichmanem, kterého porazil 21:15 a 21:12. Druhé místo obsadil Daniel Kostrhun.

 

DVOUHRA DÍVEK

I zde proměnila svoje předturnajové nasazení v triumf jednička Barbora Otáhalová. Ve finále si poradila 21:7 a 21:13 s Adélou Klapalovou.

 

ČTYŘHRA CHLAPCŮSemifinalisté čtyřhry - Adam a Daniel Kostrhunové (vlevo) a Marek Dostál s Jakubem Reichmanem.

Další vítězství favoritů. Nasazená dvojice číslo 1 Tadeáš Brázda a Martin Dostál triumfovala po výhře nad Markem Dostálem a Jakubem Reichmanem.

 

ČTYŘHRA DÍVEK

Finálová třísetová bitva začala lépe pro dvojky turnaje Sáru Schafferovou s Adélou Zachovou po těsném vítězství 21:19. Pak už ale otěže utkání vzaly do svých rukou první nasazené Adély Chadimová a Klapalová, které se po výsledcích 21:11 a 21:9 mohly radovat ze společného úspěchu.

 

SMÍŠENÁ ČTYŘHRA

Jediná kategorie, ve které se radovali "druzí vzadu". Martin Dostál s Adélou Chadimovou zvítězili v dramatickém třísetovém finále nad jedničkami Jiřím Derkou a Barborou Otáhalovou.

 

Fotogalerii z akce najdete ZDE. Kompletní výsledky turnaje najdete ZDE.