Vážení přátelé,

velmi Vám děkujeme za účast na 3. benefičním badmintonovém turnaji Ligy vozíčkářů a za podporu, kterou jste svým, nejen sportovním, přispěním vyjádřili.
Opět se ukázalo, že spojení milovníků badmintonu a Ligy vozíčkářů funguje skvěle. Moderní hala XArena byla svědkem bojovnosti í sportovního zápolení v přátelském atmosféře. Záštitu nad turnajem tradičně převzal badmintonista Petr Koukal.

Osminásobný mistr republiky se bohužel nemohl zúčastnit. O výborného sportovce však Benepink ochuzen nebyl. Pozvání na turnaj přijala aktuální česká badmintonová jednička Adam Mendrek. Jsme rádi, že s námi byl po celou dobu a účastníci turnaje si mohli zkusit zahrát s nejlepším českým hráčem.

Celým turnajem nás provázel moderátor Jiří Filip. O fotografie se postarali Jiří Grulich a Vlad Moldovan. Těšit se můžete také na videospot, který připraví Viktoriya Mossiyash.

Badminton byl hlavní náplní sobotního dopoledne, hráči se však mohli podívat na čmeláčí rodinu, kterou přivezl pan Nedělník ze společnosti Zemědělský výzkum Troubsko. Kromě toho, že se postaral o nevšední doprovodný program, tak také náš turnaj již potřetí vyhrál. Gratulace i poděkování směřuje nejen jemu, ale také všem, kteří jakkoliv přispěli k úspěchu Benepinku.

Přesnou částku, kterou se nám podařilo touto benefiční akcí získat stále neznáme, upřesníme ji nejpozději v průběhu příštího týdne, ale vězte, že se jedná o částku překračující 100 000,-Kč. Tuto skvělou částku využijeme na provoz naší organizace a tím na další pomoc hendikepovaným klientům.

Poděkování směřuje všem hráčům, partnerům i dobrovolníkům.